Jak zamawiać zaproszenia

I Zasada Zamawiania – nie ingerujmy w tekst, proszę o sprawdzanie tekstów przesyłanych do Nas.
II Zasada Zamawiania – Listę gości przygotować należy odmienioną, według KROKU nr 4.

Zasady zamawiania zaproszeń, zawiadomień oraz wszelkich dodatków ślubnych:

Ile to trwa? – przesłanie makiety po przesłaniu wszelkich danych (ok. 10 dni roboczych), realizacja po akceptacji i zaksięgowaniu przelewu (ok. 10dni roboczych – w niektórych okresach może trwać dłużej ze względu na obłożenie zleceń, a w niektórych krócej). Również dużą rolę odgrywa czas oczekiwania na Państwa odpowiedzi i akceptacje.

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej usługi EXPRESS7 – zaproszenia tworzone w trybie ekspresowym wszystko ok.7dni (dodatkowo płatna opcja +200zl)

jak zamawiać zaproszenia ślubne

W jaki sposób realizujemy zaproszenia?

Przeglądnij Naszą stronę, może coś Cię zainspiruje. Kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce „Kontakt”, Prześlemy Wam dostęp do cennika.
Istnieją dwa warianty zamówienia:

Wariant 1: Delikatna modyfikacja, (dosłanie danych, zdjęć i dostosowanie kolorów) projektu już istniejącego
Wariant 2: Realizacja indywidualnego projekt  (wyceniane indywidualnie)

Wariant 1:
Modyfikacja istniejącego projektu.

– Wybór istniejących zaproszeń w naszym katalogu. określenie przez Was oczekiwanych zmian w projekcie np. koloru wstążki, grafiki. formatu zaproszenia itp.

– Zdjęcia lub inne materiały, które otrzymujemy od Państwa muszą być w jak najlepszej rozdzielczości do druku [nie odpowiadamy za niskiej rozdzielczości materiały otrzymane od Państwa]

– Po otrzymaniu podglądu Waszego zaproszenia stworzonego przez Naszą pracownie, możliwość modyfikacji przez Was do 4 mniejszych poprawek.

Niektóre zmiany kolorów, mogą nie być wykonalne. Może zdarzyć się iż musimy odmówić wykonania zamówienia ze względu na brak możliwości wydruku danego odcienia koloru. Są przypadki że dopiero przy próbie druku zamówienia, mamy o tym informacje i jest to niezależne od nas, ponieważ zależy od koloru papieru – podłoża jak i nadruku.

Akceptacja ostatecznego projektu (makiety przesłanej elektronicznie) i realizacja zamówienia według Państwa wytycznych.

Minimalna liczba zaproszeń, zawiadomień łącznie to 40 sztuk [ czasem robimy wyjątki 🙂 ]
Wszystkie zaproszenia mogą być spersonalizowane i jest to darmowe.

 

Krok 2. Omówienie projektu dla Państwa potrzeb/wymagań. Wpłata bezzwrotnej zaliczki 50zł na projekt/makietę, która jest odejmowana od kwoty zamówienia w późniejszym czasie.
Zaliczka na zamówienie jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z zamówienia. Prosimy wtedy o przesłanie wszelkich danych dotyczących ślubu, może to być gotowy już tekst który chcecie umieścić lub suche dane:

Imiona i nazwiska:
data:
godzina:

miejsce ślubu:
miejsce wesela:
do kiedy potwierdzenie:
telefony:
prośby:

Krok 3. Przesłanie przez nas makiety drogą elektroniczną do podglądu, ew. zmian, dostosowanie jej dla Waszych potrzeb.

 

Krok 4. Akceptujecie makietę po zmianach i przesyłacie listę gości
(odmienioną lub nie, aby pasowała do treści zaproszenia ) według wzoru:

lista gosci do zaproszeń na ślub

Krok 5. Wpłacacie całość za zamówienie i realizację zaproszeń, nie zapomnijcie ując w zamówienu dodatkowych zaproszeń „pustych do wypełnienia” – polecamy zamówić min.5-15sztuk.
Warto domówić koperty standardowo bez nadruku lub z opcją zadrukowania np.logo, inicjałów.
W zasadzie automatycznie dodajemy Sz.P. domyślnie, jeżeli nie ma tego w liście – prosimy o informacje.
Nie dajemy Sz.P. w pustych zaproszeniach ze względu na ilość miejsca i komfort wpisywania w późniejszym czasie nazwisk gości.
Do winietek bądź innych dodatków, potrzebujemy podobnie przygotowaną listę gości lecz nie odmienioną oraz nie łączoną, czyli każda osoba osobno, tak jak powinno to wyglądać na winietce.

 

Krok 6. Wysyłka i odbiór zamówienia (domyślnie wysyłka kurierem: 25zł).
Można zaproszenia ślubne odebrać osobiście – Nowy Sącz.

 

UWAGA: mogą wystąpić różnice kolorystyczne w rzeczywistości – każdy monitor inaczej wyświetla kolory – kontaktując się z nami akceptujesz to.
Wysyłamy próbki zaproszeń. Są to produkty z przykładowych wcześniejszych zamówień i mogą się delikatnie różnić ze względu na zmiany klienta co do wersji przedstawionej na stronie.

Jeżeli nie ma tu odpowiedzi na nurtujące pytanie, pewnie będzie tutaj.

Wariant  2:

Realizacja indywidualnego projekt zaproszeń i dodatków – dodatkowa opłata za formę indywidualną – nową.

– Określenie motywu przewodniego zaproszeń, stylistyki wesela, wybór kolorów, grafiki, dodatków, formatu zaproszenia, elementów które mają zawierać się w projekcie (chętnie pomożemy, doradzimy gdy brak Wam konkretnego pomysłu podczas realizacji pomysłu)

– Zdjęcia lub inne materiały, które otrzymujemy od Państwa muszą być w jak najlepszej rozdzielczości do druku [nie odpowiadamy za niskiej rozdzielczości materiały otrzymane od Państwa]

– Po otrzymaniu wykonanych przez Naszą pracownie przykładowych projektów drogą mailową na podstawie Waszych wytycznych przesyłamy również wstępny cennik zaproszeń, zawiadomień. wybór przez Was projektu który spełnia Wasze oczekiwania ( możliwość modyfikacji do 3 poprawek ). Zaproszenia wykonujemy do danego wymiaru, jeżeli nie jest określony dokładny wymiar przez klienta jest on dopasowywany do rozmiaru kopert C6, DL, Kwadrat K4, z zachowaniem marginesów bezpieczeństwa po ok.5-10mm z każdej ze stron dla swobodnego wkładania i wyciągania zaproszeń. Kolory jeżeli nie zostaną określone dokładnie dobieramy indywidualnie do danego projektu.

Niektóre zmiany kolorów, mogą nie być wykonalne. Może zdarzyć się iż musimy odmówić wykonania zamówienia ze względu na brak możliwości wydruku danego odcienia koloru. Są przypadki że dopiero przy próbie druku zamówienia, mamy o tym informacje i jest to niezależne od nas, ponieważ zależy od koloru papieru – podłoża jak i nadruku.

– akceptacja ostatecznego projektu i realizacja zamówienia według Państwa wytycznych, do akceptacji jest wysyłany drogą mailową

– nowy projekt jak i już przygotowany jest własnością najlepszezaproszenia.pl i nie jest on przekazywany klientowi w formie elektronicznej.

Minimalna liczba zaproszeń, zawiadomień łącznie to 40 sztuk.
Wszystkie zaproszenia są spersonalizowane lub może być część do wypisania.

wysyłka zaproszeń śłubnych