Jak zamawiać zaproszenia

I Zasada Zamawiania – nie ingerujmy w tekst, proszę o sprawdzanie tekstów przesyłanych do Nas.
II Zasada Zamawiania – Listę gości przygotować należy odmienioną, według KROKU nr 4.

Zasady zamawiania zaproszeń, zawiadomień oraz wszelkich dodatków ślubnych:

Ile to trwa? – przesłanie makiety po przesłaniu wszelkich danych (do 21 dni roboczych), realizacja po akceptacji i zaksięgowaniu przelewu (do 14dni roboczych – w niektórych okresach może trwać dłużej ze względu na obłożenie zleceń)

Istnieje możliwość zamówienia usługi EXPRESS7 – zaproszenia tworzone w trybie ekspresowym ok.7dni (dodatkowo płatna opcja +200zl)

jak zamawiać zaproszenia ślubne

W jaki sposób realizujemy zaproszenia?

Krok 1. Przeglądnij Naszą stronę, może coś Cię zainspiruje. Kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce „Kontakt”, Prześlemy Wam dostęp do cennika. Istnieją dwa warianty zamówienia:

Wariant 1: Realizacja indywidualnego projekt  (wyceniane indywidualnie)
Wariant 2: Delikatna modyfikacja (lub nie) istniejącego projektu (wyceniane indywidualnie wedle cennika zaproszeń)

Wariant  1

Realizacja indywidualnego projekt zaproszeń i dodatków – dodatkowa opłata za formę indywidualną – nową.

– Określenie motywu przewodniego zaproszeń, stylistyki wesela, wybór kolorów, grafiki, dodatków, formatu zaproszenia, elementów które mają zawierać się w projekcie (chętnie pomożemy, doradzimy gdy brak Wam konkretnego pomysłu podczas realizacji pomysłu)

– Zdjęcia lub inne materiały, które otrzymujemy od Państwa muszą być w jak najlepszej rozdzielczości do druku [nie odpowiadamy za niskiej rozdzielczości materiały otrzymane od Państwa]

– Po otrzymaniu wykonanych przez Naszą pracownie przykładowych projektów drogą mailową na podstawie Waszych wytycznych przesyłamy również wstępny cennik zaproszeń, zawiadomień. wybór przez Was projektu który spełnia Wasze oczekiwania ( możliwość modyfikacji do 3 poprawek ). Zaproszenia wykonujemy do danego wymiaru, jeżeli nie jest określony dokładny wymiar przez klienta jest on dopasowywany do rozmiaru kopert C6, DL, Kwadrat K4, z zachowaniem marginesów bezpieczeństwa po ok.5-10mm z każdej ze stron dla swobodnego wkładania i wyciągania zaproszeń. Kolory jeżeli nie zostaną określone dokładnie dobieramy indywidualnie do danego projektu.

– akceptacja ostatecznego projektu i realizacja zamówienia według Państwa wytycznych, do akceptacji jest wysyłany drogą mailową

– nowy projekt jak i już przygotowany jest własnością najlepszezaproszenia.pl i nie jest on przekazywany klientowi w formie elektronicznej.

Minimalna liczba zaproszeń, zawiadomień łącznie to 40 sztuk.
Wszystkie zaproszenia są spersonalizowane lub może być część do wypisania.

 

Wariant 2:

Modyfikacja istniejącego projektu.

– Wybór istniejących zaproszeń w naszym katalogu. określenie przez Was oczekiwanych zmian w projekcie np. koloru wstążki, grafiki. formatu zaproszenia itp.

– Zdjęcia lub inne materiały, które otrzymujemy od Państwa muszą być w jak najlepszej rozdzielczości do druku [nie odpowiadamy za niskiej rozdzielczości materiały otrzymane od Państwa]

– Po otrzymaniu podglądu Waszego zaproszenia stworzonego przez Naszą pracownie, możliwość modyfikacji przez Was do 3 mniejszych poprawek.

Akceptacja ostatecznego projektu (makiety przesłanej elektronicznie) i realizacja zamówienia według Państwa wytycznych.

Minimalna liczba zaproszeń, zawiadomień łącznie to 40 sztuk.
Wszystkie zaproszenia są personalizowanie.

 

Krok 2. Omówienie projektu dla Państwa potrzeb/wymagań. Wpłata bezzwrotnej zaliczki 50zł na projekt/makietę, która jest odejmowana od kwoty zamówienia w późniejszym czasie.
Zaliczka na zamówienie jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji z zamówienia.

 

Krok 3. Przesłanie makiety drogą elektroniczną do podglądu, ew. zmian, dostosowanie jej dla Waszych potrzeb.

 

Krok 4. Akceptujecie makietę po zmianach i przesyłacie listę gości
(odmienioną lub nie, aby pasowała do treści zaproszenia ) według wzoru:

lista gosci do zaproszeń na ślub

Krok 5. Wpłacacie całość za zamówienie i realizację zaproszeń, nie zapomnijcie ująć w zamówieniu kopert standardowo bez nadruku lub z opcją zadrukowania np.logo i dodatkowych zaproszeń „pustych do wypełnienia” – polecamy zamówić min.5-10sztuk.
W zasadzie automatycznie dodajemy Sz.P. domyślnie, jeżeli nie ma tego w liście – prosimy o informacje.
Nie dajemy Sz.P. w pustych zaproszeniach ze względu na ilość miejsca i komfort wpisywania w późniejszym czasie nazwisk gości.

 

Krok 6. Wysyłka i odbiór zamówienia (domyślnie wysyłka kurierem: 25zł, możliwa również tańsza opcja: poczta polska 20zł).
Można zaproszenia ślubne odebrać osobiście – Nowy Sącz.

 

UWAGA: mogą wystąpić różnice kolorystyczne w rzeczywistości – każdy monitor inaczej wyświetla kolory – kontaktując się z nami akceptujesz to.

 

Próbki zaproszeń są wysyłane z przykładowych wcześniejszych zamówień z zamawianej próbki  i mogą się nieco różnić co do wersji przedstawionej na stronie.

wysyłka zaproszeń śłubnych